Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "игор јанушев"

Македонија

Соопштение за јавност од СДСМ – реакција на изјавата на Игор Јанушев од ВМРО-ДПМНЕ Денеска јавноста сведочеше на уште еден очаен обид на Христијан...

Македонија

Претседателот на Собранието, Талат Џафери, видно нервозен, ги искара пратениците поради речникот употребен на говорницата и навредливите зборови кои пратениците си ги упатија меѓусебно. Откако...