Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Иванка Трамп"

Балкан

Специјалниот пратеник на претседателот Доналд Трамп за дијалогот меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел изјави денеска дека американскиот претседател Доналд Трамп и неговата ќерка Иванка...

Свет

Иванка Трамп, ќерката на американскиот претседател, Доналд Трамп уште од почетокот на мандатот на нејзиниот татко доби важна улога и присуствуваше на сите средби...