Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "задруга"

Забава

Советот на регулаторното тело за електронски медиуми (РЕМ) ја разгледува можноста реалити програми поради штетно влијание на “прислино опкружување“ врз малолетници и друштвото во...

Забава

Српската старлета Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ во последно време сериозно ги заострија своите односи. Кристијан, кој сега е учесник во реалното шоу „Задруга“...

Забава

Победничката на „Задруга 4“, Ива Гргуриќ на својот Инстаграм профил денес ги изненади своите фанови на Инстаграм. Позирајќи, скоро гола, таа ги покажа сите свои атрибути,...

Забава

Сакајќи да остави добар впечаток, таа направила вистинска збрка…  Анѓела Миленковиќ, медицинска сестра од Параќин, која ја порзувале со Лазар Јеремовиќ, синоши влегла во...

Забава

Старлетата Станија Добројевиќ за неколку денови, поточно на 6 септември повторно ќе влезе во Задруга и ќе ја одбележи четвртата сезона во ова реално шоу. Покрај неа, таму ќе се најде...

Забава

Еве зошто бил незадоволен… Учесник во “Задруга 4“, Мики Ѓуричиќ, дошол денеска во зградата на телевизија Пинк, вероватно да заврши некоја работа врзана за...