Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "забава"

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ изгуби околу 70 килограми по операцијата на желудникот, а со тоа, како што тврди, се регулирале многу други здравствени проблеми што ги имал...

Забава

Против Гранд продукција, со правен застапник Александар Саша Поповиќ и сопственикот на „Јунајтед Медија“, поденсена е тужба во која се бараат 9.000.000 евра, јавуваат српските медиуми. Тужбата е поднесена од Саша...

Забава

ОВЕН Работа: Се појавува изненадувачки трошок кој ви го расипува расположението. Љубов: Ова поле е одлично прикажано, па се полните со позитивна енергија благодарение...

Забава

Пејачката Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а кога требаше да открие детали од интимниот живот, односно да открие кога ја изгубила невиноста,...

Забава

Откако стана вдовица, познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ се појави само со еден маж во јавност, претставувајќи го како нејзин емотивен партнер. Поранешниот модел...