Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "естрада"

Забава

На широко е познато дека манекенките и убавите пејачки често добиваат непријатни понуди од обожавателите. Така манекенката Јована Ѓорѓевиќ откри на сите на социјалните мрежи каква...

Забава

Пејачката Јелена Карлеуша секојдневно ја интригира јавноста со својот изглед, а секогаш е активна на социјалните мрежи. Овој пат, таа објави дека оженет маж...

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ изгуби околу 70 килограми по операцијата на желудникот, а со тоа, како што тврди, се регулирале многу други здравствени проблеми што ги имал...

Забава

Против Гранд продукција, со правен застапник Александар Саша Поповиќ и сопственикот на „Јунајтед Медија“, поденсена е тужба во која се бараат 9.000.000 евра, јавуваат српските медиуми. Тужбата е поднесена од Саша...

Забава

Пејачката Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а кога требаше да открие детали од интимниот живот, односно да открие кога ја изгубила невиноста,...

Забава

Откако стана вдовица, познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ се појави само со еден маж во јавност, претставувајќи го како нејзин емотивен партнер. Поранешниот модел...

Повеќе