Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "естрада"

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...

Забава

Малолетните ќерки на Наташа Беквалац, Здравко Чолиќ, Харис Џиновиќ и Душица Јаковљевиќ се најдоа на удар на сајбер криминал, па токму затоа овие славни личности реагираа веднаш....

Забава

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ последниве денови објавува фотографии и видео снимки од летување и ги воодушевува своите следбеници, но ваква сигурно не сте ја...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ прославила јубиларен 30. роденден во кругот на најблиските. Пејачката блеснала во златен корсет и панталони, па со стајлонгот привлекла големо внимание...