Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Деа"

Македонија

Денеска (14.01.2021) во Бирото за jавна безбедност при Министерството за внатрешни работи на Република Северна Македонија беше остварена работна средба помеѓу директорот на БЈБ,...

Свет

Шпанската полиција со помош на американската агенција за борба против дрога откри нови детали за апсењето на српски државјанин осомничен за шверц на 560...