Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Горива"

Македонија

Нови цени на бензините од ноќеска после полноќ. Регулаторната комисија за енергетика го усвоиценовникот со кој неделава се намалуваат за половина денар малопродажните цени...