Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Вељко Ражнатовиќ"

Забава

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на Инстаграм со неговата сопруга Богдана и синот Жељко, што предизвика многу коментари. Имено, тој позираше со пушка и бебе...