Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Бредли Купер"

Забава

Британската пејачка Адел е во врска со холивудскиот актер Бредли Купер, пренесуваат светските медиуми. Наводно нив ги запознала Лејди Гага, пејачката која се шпекулираше...