Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Богданка Кузеска"

Македонија

Прес-конференција, Богданка Кузеска, портпаролка на СДСМ Почитувани, Во време кога бројките на заразени од Ковид 19 е троцифрен, исклучително важно секој еден од нас...