Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "белорусија"

Свет

Неидентификувани лица во центарот на Минск ја киднапирале Марија Колесникова, лидерка на белоруските протести, и ја однеле со комбе во непознат правец, соопштија локалните...