Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Баба Ванѓа"

Свет

Слепата и мистична Баба Ванѓа ја предвидела судбината на американскиот претседател Доналд Трамп, објави британски Мирор. За Баба Ванѓа, која е позната како  „Нострадамус на Балканот“, луѓето велат дека претскажала дека...