Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "ајкули"

Свет

Половина милион ајкули во светот би можеле да бидат убиени во потрагата по вакцината против Ковид-19, предупредува групата „Сојузници на ајкулите“ (Shark Allies). Се...