Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "апсење"

Балкан

Специјалните единици на ЕУЛЕКС денеска упаднаа во канцелариите на Здружението на воени ветерани на ОВК во Косово и го уапсија претседателот на тоа здружение,...

Македонија

На 24.08.2020 во 18.00 часот на Граничниот премин „Меѓународен Аеродром-Скопје“, полициски службеници го привеле Т.Е.(56) од Р.Турција бидејќи при пасошка контрола било констатирано дека...