Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "алијанса"

Македонија

Откако ДУИ денеска информираше дека се надминати внатрепартиските превирања за составот на новата влада, генералниот секретар на Алијансата за Албанците, Арбен Таравари, вели дека...