Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "авион"

Свет

Доставување вакцини против корона вирус ширум светот ќе претставува најголем транспортен предизвик во историјата, тврдат претставници од авиоиндустријата, пренесува ББЦ. За да се достават...