16.8 C
Skopje
вторник, април 2, 2024

Еве која пејачка прва сакала да му каже на Харис за неверната сопруга, но ја спречил еден човек!

Разводот на креаторката Мелина и Харис Џиновиќ предизвика многу реакции, а сега за тоа проговори и пејачката Весна Џогани.

Таа откри дека веќе била информирана што прави Мелина, и дека не можела да се изненади кога ги слушнала сите приказни.

– Јас сум во тимот кој навива за Харис Џиновиќ. Многу ми е жал за него бидејќи се што направи Мелина е многу грдо. Тоа веќе го знаеме од салонот што таа го посетуваше. Беше навистина ужасна, многу зборуваше за тоа што го прави. На сите им се фалеше што прави, бевме во шок. Беше навистина страшно, го коментирав со другарките и со Џоле. Сакав да му кажам на Харис, но Џоле ​​не ми дозволи, ми рече да не се мешам – рече Џогани откривајќи дали мисли дека годините биле проблем во нивната врска.

– Разликата во години не е проблем. Кога сакаш некого, тоа не треба да ти пречи. Треба да растете и созревате заедно со текот на времето – заклучила Весна за „ПулсОнлајн.рс“.

За потсетување, Џоле Џогани еднаш откри дека се плаши повторно да се разведе.

– Се уште не сме се венчале. Бев оженет и разведен еднаш. Сега се плашам повторно да се разведам. Вака се радуваме над 20 години, а јас со Слаѓа бев 10. Што се однесува до имотот, јавно да кажам дека се и оставам на неа – рече Ѓогани, а Весна продолжи:

– Јас сум добро вака. Ништо не би менувала – изјави таа во „Премиера“.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести