3.8 C
Skopje
понеделник, март 4, 2024

Еве кој хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела

ЈАРЕЦ

Планетите во Водолија одговараат на вашата финансиска состојба, па можете да заработите пари од повеќе извори. Во најмала рака, треба да имате две можности за заработка.

ВАГА

Нагласената петта куќа ви носи можност да направите нешто креативно и да заработите големи пари. Марс во Водолија работи за вас, па не мора да се грижите за пари. Во наредниот период можете да го споите убавото и корисното.

СТРЕЛЕЦ

Искористете ги последните денови на Венера и Марс во Јарец за да направите добри парични добивки. Имате можност да направите важен договор.

ДЕВИЦА

Венера во Водолија ви носи можност да добиете покачување или подобро платена деловна понуда. Покрај тоа, можете да сметате на добивање бонус врз основа на вашите напори на работното место.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Овен.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести