0.8 C
Skopje
вторник, ноември 21, 2023

Цеца по трет пат ќе стане баба

Вељко Ражнатовиќ, синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, по трет пат станува татко.

По двата сина, Жељко и Крстан, тој и неговата сопруга Богдана очекуваат уште еден наследник.

Вељко сподели фотографија на својот Инстаграм профил и откри дека тој и Богдана чекаат уште еден син.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img