5.8 C
Skopje
петок, јануари 13, 2023

Еве како Дара Бубамара ужива во Дубаи (ФОТО)

Дара Бубамара сака да троши пари на скапа облека, автомобили и патувања, особено на егзотични. Сега таа ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со жешкото издание од Дубаи.

Дара на Инстаграм објави серија фотографии на кои позира во жолти бикини, нејзините бујни облини тешко може да се „соберат“  во малите бикини. 

По објавување на фотографиите популарната пејачка покрај ногте лајкови доби и многу негативни коментари, дека претерала со користењето на фотошопот, на некој фотки дара изглада 20 години помлада.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img