17.8 C
Skopje
понеделник, септември 11, 2023

Еве како српската старлета ужива во танга на плажа (ФОТО)

Популарната српска старлета Станија Добројевиќ не престанува да ги шокира обожавателите, а по серијата разголени слики реши да објави уште неколку.

Старлетата нема проблем да ги покаже своите бујни силиконски облини, а сега отиде чекор понатаму.

Таа позираше на плажа во Флорида, а сега одлучи во прв план да го истакне својот буен задник.

Станија инаку редовно ги воодушевува своите следбеници на социјалните мрежи со „жешки“ фотки. 

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img