19.8 C
Skopje
четврток, септември 7, 2023

Вучиќ: Ќе навивам со сето срце за Србија, како што навивав за Македонија на ЕП

Српскиот претсетседател Александар Вучиќ во гостување на Прва телевизија рече дека очекува поддршка од Македонците, како што тој навивал за Македонија на Европското првенство…

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img