5.8 C
Skopje
петок, јануари 13, 2023

Цеца Ражнатовиќ ги раскажа деталите за огромната непријатност што ја доживеала

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги раскажа деталите за огромната непријатност што ја доживеала откако непознат за јавноста маж упаднал во нејзината куќа на Кипар. Се се случило додека пејачката била во Белград.

Непознат маж упаднал во гаражата од куќата на Цеца на Кипар и таму останал под образложение дека „Цеца му е сопруга“.

Пријателката на Цеси, Валентина, која повремено ја посетува нејзината куќа на Кипар, ја затекнала страшната сцена.
– Ми се јави Валентина и ми рече дека имам непоканет гостин во мојата куќа. Некој лудак се вселил во мојата гаража и се преправал дека е мојот сопруг. Навикната сум на манијаци, па не ми беше хорор, но Валентина беше преплашена. Се претставувал дека е мојот сопруг, хорор – зборува Цеца на непријатната сцена.

Човекот кој се претставувал дека е нејзиниот покојниот сопруг Аркан, стоел целосно гол во нејзината гаража.

-Кога таа го видела Валентина тојна себе имал само пешкир, бил целосно гол. Се исплашила и повикала полиција – рекла Цеца.

Фолк дивата истакнува дека и пред грозоморниот настан доживеала непријатност од истиот тој маж.

– Не беше прв пат тоа да се случи, полицијата веќе еднаш реагираше. После тоа беше депортиран во Србија и се надевам дека нема да се појави повеќе – изјави Цеца.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img