29.8 C
Skopje
сабота, јуни 15, 2024

Еве како Никол ужива на плажа (ФОТО)

Еве како Никол ужива на плажа.

Откако го прослави својот 44-ти роденден во друштво на својот вереник, поранешната членка на групата „The Pussycat Dolls“ отпатува за Португалија, каде објави серија фотографии од плажа. И овој пат никого не остави рамнодушен, а на коментарите под објавата не им се гледаше крај.

На фотките Никол позира во мало црно бикини кое одлично и прилегаше на нејзината фигура. 

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести