22.8 C
Skopje
среда, септември 6, 2023

Карлеуша ужива во топлес на јахта (ФОТО)

Атрактивната пејачка сега објави слики на кои позира топлес на брод.

Јелена моментално престојува во Црна Гора каде има настапи, а слободното време го поминува во одмор, полнење батерии и сончање.

Како ужива, реши да сподели со следбениците на Инстаграм, каде објави неколку провокативни фотографии.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img