17.7 C
Skopje
сабота, мај 13, 2023

Пејачот Петар Грашо заврши во болница

Пејачот Петар Грашо заврши во болница, а веста ја потврди и неговата менаџерка.

Како што пишува Index.hr, имунитетот на Грашо паднал поради напорниот распоред и бурното темпо.Поради многуте настапи и концерти и премногуте ангажмани на Грашо му падна имунитетот, па заврши во болница и прими инфузија,обави неговата менаџерка.

 Оваа вест за „Story“ ја потврди менаџерката на Грашо Мартина Подгорски.

Прими витаминска инјекција, па не станува збор за некои посериозни ситуации и болницата“, вели таа.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img