spot_img
17.8 C
Skopje
вторник, јуни 21, 2022
spot_img

Еве кои се најгрдите тетоважи (ФОТО)

На Редит можете да најдете разни теми, но оваа со лоши тетоважи е особено интересна. Луѓето овде ставаат лоши тетоважи што ги виделе на ширум Интернет просторот. Гледајќи ја таа „уметност“, човек се запрашува што ли си мислеле ?! И тату „уметникот“ и личноста која му дозволила да биде нацртана.

Во секој случај, ова е нашиот избор на најлоши тетоважи од гореспоменатиот медиум.

lose tetovaze

Ова засекогаш ќе биде на нечие лице, страшно?!

Ѕвездава изгледа се запила, а може и не ни ѕвезда?

Клучов делува доста еластично…

Земете му ја машинката за тетовирање

Зошто?!

Чудникава верзија

Толку е лошо што боли мозок

Што е ова и зоштоооо?

И тоа на рака…

Како уметност, или не…

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести