spot_img
15.8 C
Skopje
петок, мај 13, 2022
spot_img

ЛУДОСТ: Афтер на гробишта…

Неверојатната сцена е снимена во Ниш! На социјалните мрежи се појави кратко видео на кое се гледаат две млади момчиња среде ноќ на старите нишки гробишта.

Едниот од нив седи до споменикот додека другиот неконтролирано се клати и на крајот паѓа преку еден гроб.

Снимката наводно била направена на Ѓурѓовден.

– Афтер на старите гробишта – пишува под објавата на Инстаграм.

Дека испиле повеќе од што треба е очигледно, но што ги натерало среде ноќ да одат на гробишта си знаат само тие.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести