spot_img
-3.2 C
Skopje
четврток, јануари 13, 2022
spot_img

И нудат и по 10.000 ЕВРА за секс

Спортистката и поранешна задругарка Љуба Пантовиќ откри дека дури шест пати одела на операции за зголемување на градите, а за интервенции досега платила дури 25.000 евра.

– Шест пати направив операција на градите и конечно сум задоволна. Ме чинеше 25.000 евра, но не се жалам. Сама ги финансирав операциите бидејќи не дозволувам никој ништо да ми плати. Не би толерирала некој да оди наоколу и да каже дека ми ги купил градите – рече Љуба и откри дека откако се „прилагодила“ на непристојните понуди, тие само плукаат по неа.

– Ми нудат и пари за интимни врски, за неколку илјади евра. Се потсмевам со таквите, па одговарам: „Ало, клошар, добро, за 5.000 евра нема ни да станам од кревет“, а тој ја зголемува цифрата на 7.000, па на 10.000 евра. Еден човек ми напиша „Срам да ти е, малку пари ти се?!“. Така ги лечат комплексите, мислат дека можат да купат се. Сакав да напишам „Купи ми куќа во центарот на Белград и јас сум твоја“. Тогаш би добила благослов и од родителите и од пријателите! Се разбира, се шегувам.“

Љуба откри дека не добивала пораки само од мажи.

Ме напаѓаат лезбејките. Верувале или не, жените ми испраќаат и интимни слики. Кога отворам ваква фотографија, за малку ќе ми испадне мобилниот од рака. Шокирана сум! – изјави таа за Информер

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести