spot_img
2.8 C
Skopje
среда, декември 1, 2021
spot_img

Хорор во САД: Средношколец убил тројца школски другари и ранил уште 8 лица

15- годишен ученик во средно училиште во американската држава Мичиген убил тројца школски другари и ранил уште 8 лица пред да биде приведен.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести