spot_img
7.8 C
Skopje
понеделник, ноември 22, 2021
spot_img

ХОРОР СЦЕНИ ВО Рио де Жанеиро

Телата се откриени по престрелка помеѓу наркоклановите.

Телата се пронајдени во близина на фавелата Салгуеро, во градот Сао Гонсало, сиромашен регион, кој е поширок дел од Рио де Жанеиро.

Телата се фрлени во каналот, со видливи знаци на мачење. Нафрлани се едно врз друго. Ова очигледно бил масакр.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести