spot_img
7.8 C
Skopje
вторник, октомври 19, 2021
spot_img

ГОЛА ЗАД РЕШЕТКИ! ШОКАНТНИ ФОТОГРАФИИ ОД СРПСКАТА СТАРЛЕТА КОЈА БЕШЕ УАПСЕНА ЗА ВРСКИТЕ СО ВЕЉА НЕВОЉА (фото)

Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана – Ајфон, е една од од најелкспонираните српски старлети. Јавна личност без професија, позната и на периоди мошне популарна, воглавно по своите разголени фотографии и клипови, но и по насловите во медиумите, меѓу кои и оние за нејзино апсење во неколку наврати, заради основано сомнение  за подведување и проституција.

Новите објави на социјалните мрежи на Тијана – Ајфон, одново предизвикаа неверојатно внимание во јавноста!

Старлетата објави фотографии и видео на својот Инстаграм профил каде позира речиси гола зад затворски решетки во минијатурен танга костим за капење.

Нејзините бомбастични силиконски гради доминираат во гро план, заоблената задница со која таа на моменти симулира еротски движења исто така, додека таа мести, свива пучи и позира во затворската ќелија.

Оттаму старлетата напиша кратка и јасна порака:  „Во природно живеалиште“, како опис на шок видеото, кое асоцира на нејзиниот повремен, привремен престој.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести