spot_img
23.7 C
Skopje
понеделник, август 9, 2021
spot_img

ЦЕЦА БРУТАЛНО “РАСПАЛИ”: Сакаа да се збогатат на моја сметка..

Цеца Ражнатовиќ се потсетила на почетоците во кариерата.

Светлана Цеца Ражнатовиќ неколку дена поминала во Црна Гора каде што имала и службени обврски, но сепак успеала да се опушти на плажа и да ги почести следбениците со фотки во бикини.

Пејачката во едно од интревјута зборувала за своето растење, но и за проблемите со кои се сретнувала на почетокот на кариерата кога многумина сакале да се офајдат од нејзината кариера.

“Во ниеден случај неможам да кажам дека мојот татко кој ме следеше на настапите, е лошо, тоа може да биде само позитивно за мене. Мојата мајка беше негативна кон менаџерите кои сакаа да земаат пари. Таткоми ме штитеше од сите тие луѓе кои во мене гледаат можност како да се обогатат на моја сметка. Тој недозволуваше некој да манипулира со мене.“

“Таткоми имаше контрола над мене, ме возеше на настапите и ме враќаше дома, беше многу напорно и за него и за мене. Единствено што можам да кажам е големо благодарам на моите родители за се“ – открила Цеца.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести