spot_img
30.8 C
Skopje
петок, јули 23, 2021
spot_img

ХОРОР! ВЕЉА НЕВОЉА СНИМЕН КАКО ДОГОВАРА КИДНАПИРАЊЕ: НОСИ ГО ВО КЛАНИЦА (видео)

Застрашувачко аудио за организирање убиство во „куќата на ужасот“ зборува за бруталноста на кланот на Велја Невоља, но и за ладнокрвното договарање на ликвидации.

На снимката се слуша како Вељко Беливук и Марко Миљковиќ со своите соработници го мамат Лазар Вукичевиќ во куќата во Ритопек каде биле извршени најмонструозните убиства.

Од аудио записот, кој го објавија српските медиуми, јасно се слуша као Беливук го планира киднапирањето на Вукиќевиќ и најмоснтруозната ликвидација.

Погледнете го видеото ТУКА.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести