spot_img
24.8 C
Skopje
четврток, јули 1, 2021
spot_img

ПРОВОКАТИВНА ФОТОГРАФИЈА И МИСТЕРИОЗНА ПОРАКА: ЛИЛА ФИЛИПОВСКА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Македонската водителка Лила Филиповска важи за една од најзгодните и најубавите во моментов на сцената.

Таа се труди секогаш и секаде да изгледа беспрекорно.

Лила е голем хедонист и времето главно го поминува уживајќи во своите задоволство.

На социјалните мрежи таа сподели фотографија на која позира во провокативен фустан, а во прв план е секако нејзиното длабоко деколте.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести