spot_img
24.8 C
Skopje
четврток, јули 1, 2021
spot_img

МИЛИЦА ТОДОРОВИЌ ИСКРЕНО РАСКАЖА ЗА “ГРАНД”: ПОПОВИЌ МИ БЕШЕ КАКО ТАТКО, СО БРЕНА НЕМАВ НИКАКОВ ОДНОС..

Пејачката Милица Тодоровиќ присуствувала на прослава по повод продажбата на “Гранд“, каде заедно со Саша Поповиќ и Лепа Брена прославувале.

Таа се присетила на соработката со нив и открила дали некогаш побарала помош.

– Брена никогаш не ја повикав, еднодтсвно не создадовме таков однос, а Саша секогаш. Можам да го повикам во секоја доба од денот и ноќта. Тој е таков, професионалец спрема сите нас кои се натпреварувавме во “Ѕвездите на Гранд, се постави како член од семејството, како татко. Паради тоа никогаш нема лош збор да кажам за него – рекла Милица.

Милица Тодоровиќ како 14 годишна, однела победа во “Ѕвездите на Гранд“ и бидејќи во тоа време не постоеле шоу програми како што се “Ѕвездичките на Пинк“ или “Некои нови клинци“, но затоа чекала неколку години пред Саша Поповиќ да создаде од нејзе ѕвезда.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести