15.8 C
Skopje
четврток, октомври 26, 2023

ОВА Е НАЈШОКАНТНО ЗАПРОСУВАЊЕ (ВИДЕО)

Но, бидејќи не има секакви, на овој „генијалец“ му текна да ја изобличи таа идеја и се чини дека тоа е многу лошо, лошо решение.

Така, додека возеше со својата мила во автомобилот, некои момци му тропнаа на стаклото, што го „принуди“ да скршне од патот и да го паркира возилото настрана.

Потоа му се заканија, велејќи му дека ќе го претепаат затоа што му должел на неговиот мафијашки шеф 80 000 пезоси и на крајот го „натераа да клекне под закана на безбол палка“.

Се испостави дека станува збор за претстава што му претходела на „свечениот момент“, а ситуацијата толку многу ја исплашила сиромашката девојка што почнала да плаче.

https://www.youtube.com/watch?v=vxOaT7EaOUI&ab_channel=QueCurioso

Се смири дури откако сфати дека никој не е во животна опасност и на крајот се согласи да се омажи за дечкото.

Видеото досега собра скоро 400.000 прегледи на YouTube, но претпоставувам дека никој нема да излезе со иста или слична идеја.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img