spot_img
25.8 C
Skopje
среда, јуни 16, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: СЕКА АЛЕКСИЌ ВО НИКОГАШ ПОПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ (фото)

Пејачката Сека Алексиќ настапи на сплав во главниот град, а пред да се појави пред публиката се сликна за својот Инстаграм профил додека се спремаше за настап кај нејзиниот шминкер.

Сека позираше во црн, тесен фустан со длабоко деколте, кој откриваше повеќе отколку што треба.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести