spot_img
26.8 C
Skopje
вторник, јуни 8, 2021
spot_img

ХИТ ФОТОГРАФИЈА ОД ПРОДАВНИЦА ВО БЕЛГРАД ГО ШОКИРАШЕ БАЛКАНОТ (фото)

На Инстаграм се појави фоторафија на која се гледа момче само по гаќи како шета низ маркет во Нов Белград.

Фотографијата предизвикала бурни реакции, иако се чини дека на типов не му било баш непријатно.

Е сега дали тоа му е стил на облекување или се работи за облог, не е познато.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести