spot_img
16.8 C
Skopje
четврток, јуни 3, 2021
spot_img

ЦЕЦА Е ГОРДА БАБА – ВО СВОЈ СТИЛ ГО ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕНОТ НА ВНУКОТ ЖЕЉКО (фото)

Внукот на Цеца, малиот Жељко денес полни една година, а првиот роденен како што е ред, во семејството нели, се слави гламурозно. Забавата се случува во еден белградски ресторан, а веќе, со оглед на тоа дека тамошните медиуми будно го следат, пристигнаа сите гости.

Сето внимание секако беше насочено кон баба Цеца која дојде со дечко и, а пред новинарите се појави да испозира со славеникот.Малиот Жељко е облечен во бело оделце со црвен бојас и иста таква пеперутка машна, додека пејачката е во нежно розови панталони и корсет во истата нијанса.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести