spot_img
16.8 C
Skopje
четврток, јуни 3, 2021
spot_img

НЕМА ВЕЌЕ НИШТО ЗА ЏАБЕ: МЕКСИКАНСКАТА СЕ*С БОМБА СИ ОТВОРИ СОПСТВЕН САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ – КОЈ САКА ДА ГЛЕДА ЌЕ СИ ПЛАТИ (фото)

Мексиканската презентерка на временска прогноза Џенет Гарсија е позната како најзгодното и најатрактивно ТВ лице, но и сопственичка на најсексапилниот задник на светот од сите познати ТВ убавици.

Неодамна, покрај бројните голи снимки, таа со своите придружници ја сподели информацијата дека се приклучила на страницата за возрасни „ Only fans“, каде ќе ги продава своите жешки фотографии и  видеа, а потоа само ги полуде сите со најавата.

Имено, Џенет носи на себе само мрежесто црвено боди, но иартиери во иста боја, па така позирајќи заводливо се сврте пред објективот, покажувајчи ја длабоко врежаната танга во совршено заобленото га*е, како за почеток.

Најава од која погледот се мати… За, повеќе голотија, ќе мора да се плати…!

Фо

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести