spot_img
21.8 C
Skopje
среда, јуни 2, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: СЕВЕРИНА ВО ЦРВЕНО БИКИНИ ГИ ПОЗДРАВИ ФАНОВИТЕ ОД МАЛДИВИ (фото)

Северина сподели фотографија од одморот на Малдивите. Во црвен костим за капење, на велосипед, за само еден час собра повеќе од 22 илјади лајкови.

– Не знам јас ништо, јас сум овде со велосипед – напиша таа под фотографијата.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести