spot_img
14.8 C
Skopje
вторник, јуни 1, 2021
spot_img

ЕВЕ ШТО СЕ СЛУЧУВА КОГА ТВОР ЌЕ СРЕТНЕ ЛАВ (ВИДЕО)

Што се случува кога творови и лавови ќе се најдат на исто место. Кој кого плаши и што навистина се случува, мора да го погледнете на видеото.

Симпатичните смешни суштества како да залутале некаде во саваната, но затоа лавовите збунети од нивниот изглед не знаеле што им се случило? Дали е од нивниот мирис или од нив самите, вие пресудете?

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести