spot_img
11.8 C
Skopje
понеделник, мај 31, 2021
spot_img

ЏЕЈ ЛО “КОПА” ВО МИНАТОТО – ПАПАРАЦИТЕ ЈА УЛОВИЈА СО УШТЕ ЕДЕН ПОРАНЕШЕН ДЕЧКО (фото)

Џенифер Лопез е фотографирана со уште еден поранешен, и тоа само еден ден откако папараците ја направија една во низата фотки со Бен Афлек.

Сега, Џенифер е снимена со поранешниот сопруг Марк Антони додека биле на ручек во Мајами, на кој биле потполно сами. Ресторанот се наоѓа на терасата од хотелот W South Beach.

Инаку, таа неодамна ја раскина веридбата со Алекс Родригез, а последните недели ги минува со Бен во Монтана и нејзината нова куќа во Мајами.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести