spot_img
11.8 C
Skopje
понеделник, мај 31, 2021
spot_img

ВИСТИНСКА ЛЕПОТИЦА – ОВА Е ЌЕРКАТА НА ЗДРАВКО ЧОЛИЌ (фото)

Ќерката на еден од најпопуларните пејачи на овие простори, Здравко Чолиќ и неговата сопруга Александра, 19-годишната Уна од неодамна привлекува сè повеќе внимание на јавноста со своите провокативни изданија и фотографии што ги објавува на социјалните мрежи.

Српските медиуми пренесуваат и дека Уна обожава да излегува во луксузни ресторани, како и да патува при што престојува во скапи хотели.
Таа наводно посетувала приватно средно училиште во Кошутњак, за кое нејзиниот татко платил околу 50 илјади евра, а додека немала возачка дозвола таа имала приватен возач.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести