spot_img
10.8 C
Skopje
недела, мај 30, 2021
spot_img

МАЦА ДИСКРЕЦИЈА СЕ ПРОСТИ ОД “РИЈАЛИТИ”, СЕГА ЌЕ СНИМА ПО*НО ФИЛМОВИ

Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција, им кажа збогум на реалните шоуа и сега смета дека е време да снима филмови, ама за возрасни.

– Почнувам да снимам филмови за возрасни. Сите кои се заинтересирани да снимаат со мене, нека ми се јават, порача Маца на својот јутјуб-канал.

И ова не е единствената скандалозна изјава на поранешната ’Задругарка’, а Маца дефинитивно е уникатна со своите бисери. Неодамна рече дека не се плаши оти ќе заврши во затвор затоа што има дечко политичар кој ќе ја спаси од сите проблеми. Грб не и бил само дечкото, туку како што вели, и богатите клиенти кои ги користат нејзините услуги.

– Моите услуги ги користат главно бизнисмени. Кога жените не им се дома, јас одам кај нив или тие се кај мене. Главно тоа се згодни мажи, а некои девојки само би можеле да го сонуваат ова, вели Маца.

Да не е смешно би било претажно!

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести