spot_img
28.8 C
Skopje
вторник, мај 25, 2021
spot_img

СРПСКАТА ПЕЈАЧКА ЈАВНО СЕ ПОКАЈА: Да го имав овој ум…

Фолкерката Тина Ивановиќ никогаш не криеше дека отишла под нож за да има бујни гради, исто како што сега не крие дека се покајала заради таа одлука.

Имено, од денешна перспектива, фолкерката смета дека одлуката била непромислена.

– Ех, да го имав овој ум, немаше да ставам силикони таа година. Бидејќи ми здосади и повеќе не ја сакам таа пластика, решив да ги извадам. Немам повеќе пластични гради – рече Тина и додаде:

– Денес, сите девојки личат едни на други, ужасно ми е. Знаете како Лепа Лукиќ вели: „Сакате да пробате сè како мајмун“, добро, и јас сум така, но тоа веќе не го сакам – гордо откри пејачката во шоуто „ДеТоксик“.

Да потсетиме, она за што неодамна пишуваа медиумите е трансформација на нејзиниот физички изглед, односно врз основа на фотографиите што ги објавува во последно време, може да се види дека Тина изгледа поинаку.

Пејачката е целосно подмладена ипокрај годините – нема никакви брчки, а многумина коментираат дека се средила со некои естетски зафати.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести