spot_img
12.8 C
Skopje
сабота, мај 22, 2021
spot_img

АНТОНИА ГИГОВСКА ГИ ПОКАЖА СТОМАЧНИТЕ (фото)

Со фотографија од минатата година каде позира клекната во провокативна поза и сино бикини, младата пејачка Антониа Гигивска уште еднаш сакаше да нагласи и направи споредба колку ослабела и се промени.

Ако минатата година ја критикуваа дека има вишок, сега некои ја фалат за резултатот, а други пак дека време и е да престане да слабее.

Откако ја започна програмата за нов начин на исхрана и активно вежбање, Антониа како што вели успеала да намали дури 25 килограми.

Дека изгледа одлично видовме и од неколкуте нови бикини фотографии кои ги направи додека беше во Анталија- Турција.

ФОТО:АНТОНИА ГИГОВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Деновиве пак, акцентот сакаше да го стави на нејзините стомачни кои дојдоа во фокус од краткиот топ додека вежбаше.

„Работа, работа и само работа“ пишува во описот кое очигледно е нејзиното главно мото периодов.

ФОТО:АНТОНИА ГИГОВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Сатисфакцијта е неминовно да ја има покрај ваков разултат, за кој најважно е дека таа се чувствува убаво, задоволно и самоуверено.

Читај Следно

10,363FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести