spot_img
11.8 C
Skopje
четврток, мај 20, 2021
spot_img

ХРВАТСКАТА СТАРЛЕТА НИВЕС ПОВТОРНО ПРОВОЦИРА НА ИНСТАГРАМ (видео)

Хрватската старлета , актерка и пејачка повтороно провоцира.

Имено Нивес Целзиус во сино бикини го снимаше мачето  додека таа се сончаше на балконот, но завзема интересна поза, а бујните гради само што не излегоа од малото бикини.

Сакајќи да го покаже мачето, Нивес покажа бујни облини, а правеше и провокативни пози за кои веруаме дека на мачето и тоа како му се допаднаа.

ВИДЕО

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести