spot_img
18 C
Skopje
понеделник, мај 17, 2021
spot_img

СКАНДАЛ: БУБА КОРЕЛИ “ПО ГРЕШКА” СЕ ОБЈАВИ ГОЛ НА ИНСТАГРАМ (фото 18+)

Раперот Амар Хоџиќ попознат како Буба Корели е прилично активен на социјалните мрежи и редовно ги известува фановите каде е и што прави, но она што го направи денес буквално ги остави во шок сите.

Имено, раперот на Инста стори закачи селфи на кое му се гледа полниот орган. Зошто го направил ова не е познато, односно дали било случајно или намерно.

Буба Корели неодамна се најде во центарот на интересирањата кога се дозна дека со Џала Брат на Маја Беровиќ и подметнале плагирани песни за кои таа им платила 30 000 евра. Станува збор за темите „Сама“, „Вип“ и „Балмеин“.

Читај Следно

10,364FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести